جزئیات محصول

PRODUCT DETAILS

بوفه دو درب پنج پایه کرم با گل نسکافه ای B006

آینه بوفه “دو درب کرم " از نظر رنگ و نوع نقاشی یک بوفه خاص است که طراحی آن مختص به مجموعه دکوریا می باشد و هیچ نمونه مشابهی از آن در بازار وجود ندارد؛ این بوفه زیبایی و اصالتی دوچندان به دکوراسیون شما می بخشد. طرح نقاشی این سبک بوفه ها برگرفته از مدلهای اروپایی مخصوصا ایتالیایی و فرانسوی است. در یک جمله میتوان گفت، کیفیت اروپایی- قیمت ایرانی!!!
علاوه بر ظاهر زیبا و آنتیک این بوفه، با فضای بزرگ و خوبی که کمد این بوفه دارد، یک محصول کاملا کاربردی برای نگهداری کریستالها و بعضا ظروف چینی و دیگر دکوری ها می تواند باشد. این بوفه را می توان با توجه به رنگ آن و گلهایی که روی سطوح نقاشی شده، به راحتی با مبلمان و پرده ست کرد.
این محصول می تواند در آپارتمانهای بزرگ و حتی متوسط مورد استفاده قرار گیرد. همچنین با این بوفه می توان ویترین شبیه به آن را با هم ست نمود، در منوی ویترین می توانید انواع ویترینها با سایز و مدل های مختلف را که با همین بوفه ست می شود را ملاحظه و انتخاب کنید، حتی بنا به درخواست شما در اولین فرصت دقیقا شبیه به همان بوفه، ویترین ساخته و نقاشی خواهد شد.
این مدل آینه بوفه را می توان به عنوان آینه شمعدان عروس و داماد انتخاب نمود. پیشنهاد می کنیم با قرار دادن سه تیکه پایه برنزی مناسب و یا یک جفت شمعدان کریستال بر روی آن جلوه بسیار زیبا و شکیلی را به سالن یا راهرو ورودی منزل و یا لابی آپارتمان بدهید.
کلاف یا چارچوب اصلی بوفه، چوب راش گرجستان است که معمولا از چوبهای خشک یک ساله استفاده می شود .
گلهایی که بر روی سطوح ملاحظه می کنید نقاشی رنگ روغن و کار دست می باشند که توسط نقاشان ماهر به این زیبایی و هنرمندانه طراحی و نقاشی شده است و در نهایت با نجاری بدون نقص و نقاشی کار دست شاهد یک محصول آنتیک و ارزشمند هستیم.
لازم به ذکر است که محصولات چوبی شبیه این بوفه در بازار وجود دارد که به جای نقاشی کاردست از کلیشه و چاپ استفاده شده است که حتما دوام و زیبایی محصولات دکوریا را نخواهد داشت، از این رو است که در توضیح این محصولات، به تمام جزئیات اشاره می شود.
رنگ به کار رفته برای محصولات چوبی، بهترین نوع رنگ است و برای دوام بیشتر رنگ و نفوذ ناپذیری (به اصطلاح ضد آب شدن)، بعد از رنگکاری چندین نوبت روی رنگ نهایی با پلی استر پوشیده می شود.
بهتر است برای تمیز کردن این محصول از دستمال نخی نمدار بدون شوینده های اسیدی استفاده شود.

توجه: قیمت بوفه با قاب آینه لحاظ شده است.

مشخصات:
طول صفحه بوفه : 115 سانتی متر
عرض صفحه بوفه: 47 سانتی متر
ارتفاع بوفه: 96 سانتی متر
ابعاد قاب آینه: 96*100 سانتی متر

مدت زمان تحویل: 5روز کاری

مبلغ قابل پرداخت: 0 تومان

صرفه جویی در زمان و هزینه

Save Time & Money

تحویل اکسپرس

Express Delivery

ضمانت اصالت کالا

Original

پاسخگویی 24 ساعته

24 Hour Response

زیباترین دکوراتیو چوبی، کریستال و برنز
LOADING