جزئیات محصول

PRODUCT DETAILS

بوفه وسط کشو بغل صاف معرق B008

آینه بوفه معرق وقتی در سایز بزرگ طراحی شود، نمای بسیار خاص و شکیلی پیدا میکند. این بوفه وقتی در یک سالن بزرگ چیده شود، با توجه به سبک کلاسیکی که دارد، زیبایی و اصالتی دوچندان به دکوراسیون شما می بخشد، علاوه بر این به خاطر فضای بزرگ و خوبی که کمد و کشوهای این بوفه دارد، یک محصول کاملا کاربردی برای نگهداری کریستالها و بعضاً ظروف چینی و دیگر دکوری ها می تواند باشد.
این مدل آینه بوفه را می توان حتی به عنوان آینه شمعدان عروس و داماد انتخاب نمود. پیشنهاد می کنیم با قرار دادن سه تیکه پایه برنزی مناسب بر روی آن جلوه بسیار زیبا و شکیلی را به سالن منزل خود بدهید.
کلاف یا چارچوب اصلی این بوفه، بهترین چوبهای جنگلی است که معمولا از چوبهای خشک یک ساله استفاده می شود و توسط نجاران ماهر به این شکل برش خورده و ساخته می شود.
طرح و نقوشی که روی تمام سطوح بوفه و قاب آینه است، کار دست معرق می باشد که توسط معرق کاران با ذوق ایرانی با این زیبایی و ظرافت طراحی شده است.
لازم به ذکر است که محصولات چوبی شبیه این بوفه در بازار وجود دارد که به جای معرق کار دست از چاپ طرحهایی شبیه معرق اصلی استفاده می شود که حتما زیبایی محصولات دکوریا را نخواهد داشت، از این رو است که در توضیح این محصولات به کار دست بودن معرق تاکید می شود.
رنگ به کار رفته برای محصولات چوبی، بهترین نوع رنگ است و برای دوام بیشتر رنگ و نفوذ ناپذیری (به اصطلاح ضد آب شدن)، بعد از رنگکاری چندین نوبت روی رنگ نهایی با پلی استر پوشیده می شود.
بهتر است برای تمیز کردن این محصول از دستمال نخی نمدار بدون شوینده های اسیدی استفاده شود.

توجه: قیمت بوفه با قاب آینه لحاظ شده است.


مشخصات:
طول بوفه: 128 سانتی متر
عرض بوفه: 50 سانتی متر
ارتفاع بوفه: 90 سانتی متر
ابعاد آینه: 83*107


مدت زمان تحویل: 5روز کاری

مبلغ قابل پرداخت: 0 تومان

صرفه جویی در زمان و هزینه

Save Time & Money

تحویل اکسپرس

Express Delivery

ضمانت اصالت کالا

Original

پاسخگویی 24 ساعته

24 Hour Response

زیباترین دکوراتیو چوبی، کریستال و برنز
LOADING