جزئیات محصول

PRODUCT DETAILS

آینه کنسول چهارپایه تک کشو معرق K001

اگر منزل شما فضای زیادی برای چیدمان محصولات چوبی کلاسیک ندارد و شما اشتیاق داشتن یک آینه کنسول چوبی کلاسیک را دارید، ما برای شما پیشنهاد ویژه ای داریم.

آینه کنسول”چهار پایه تک کشو” نسبت به دیگر محصولات اندازه کوچکتری دارد و می تواند در سالنها و اتاقهای کوچک و حتی در راهروهایی با عرض کم مورد استفاده قرار گیرد.
این مدل آینه کنسول را می توان به عنوان آینه شمعدان عروس و داماد هم انتخاب نمود. پیشنهاد می کنیم با قرار دادن یک سری سه تیکه پایه برنزی(یک جفت شمعدان و ظرف وسط) مناسب و یا یک جفت شمعدان کریستال بر روی آن جلوه بسیار زیبا و شکیلی را به سالن یا راهرو ورودی منزل یا لابی ساختمان بدهید.

کلاف این کنسول چوب روس است که توسط نجاران ماهر به این شکل برش خورده و ساخته می شود. طرح روی کنسول، روی پایه ها و تمام نقوش و گلهایی که بر روی سطوح می بینید، معرق و کار دست است که توسط معرق کاران خوش ذوق ایرانی با این زیبایی و ظرافت طراحی شده است.
لازم به ذکر است که محصولات چوبی شبیه این محصولات در بازار وجود دارد که به جای معرق کار دست، از چاپ طرحهایی شبیه معرق اصلی استفاده می شود که حتما زیبایی محصولات دکوریا را نخواهد داشت،
از این رو است که در توضیحات این محصولات به کار دست بودن معرق تاکید می شود.
رنگ به کار رفته برای محصولات چوبی، بهترین نوع رنگ است و برای دوام بیشتر رنگ و نفوذ ناپذیری، بعد از مرحله رنگکاری، چندین نوبت روی رنگ نهایی با پلی استر پوشیده می شود.
برای تمیز کردن این محصول از دستمال نخی نمدار بدون شوینده های اسیدی استفاده شود.

توجه: قیمت کنسول با قاب آینه لحاظ شده است.

مشخصات:
طول پشت صفحه کنسول : 85 سانتی متر - طول جلوی صفحه کنسول: 65 سانتی متر
عرض صفحه کنسول: 40 سانتی متر
ارتفاع کنسول: 85 سانتی متر
ابعاد آینه: 74*83 سانتی متر

مدت زمان تحویل: 5 روز کاری

مبلغ قابل پرداخت: 0 تومان

صرفه جویی در زمان و هزینه

Save Time & Money

تحویل اکسپرس

Express Delivery

ضمانت اصالت کالا

Original

پاسخگویی 24 ساعته

24 Hour Response

زیباترین دکوراتیو چوبی، کریستال و برنز
LOADING