جزئیات محصول

PRODUCT DETAILS

کنسول نیم گرد سه کشو معرق K003

اگر شما هم از جمله افرادی هستید که در منزل خود با فضای کوچک پذیرایی مواجهید و اشتیاق استفاده از کنسول معرق و هنری را دارید، این دکوراتیو زیبای چوبی را از دست ندهید.
این محصول با عرض کم، برش نیم گرد و قسمت پشتی کاملا صاف طراحی شده است. شکل نیمگرد کنسول، نمای زیبایی را نمایش می دهد در حالیکه از پشت کاملا به دیوار چسبانده می شود و کمترین فضا را اشغال میکند.
این محصول می تواند در سالنها و اتاقهای کوچک تا متوسط و حتی در راهروهایی با عرض کم مورد استفاده قرار گیرد.
این کنسول زیبای نیمگرد با طراحی سه کشو برای سالن شما، هم بسیار زیباست و هم بسیار کاربردی !
این مدل کنسول را می توان به عنوان یک محصول چوبی آنتیک در کنار اتاق یا سالن به عنوان میز آینه شمعدان یا میز خاطره چیدمان کرد . پیشنهاد می کنیم با قرار دادن یک مجسمه آنتیک یا یک ظرف کریستال و پایه برنزی روی آن جلوه بسیار زیبا و شکیلی به سالن یا راهرو ورودی منزل بدهید.
کلاف یا چارچوب اصلی این کنسول چوب روس است که معمولا از چوبهای خشک یک ساله استفاده می شود و توسط نجاران ماهر به این شکل برش خورده و ساخته می شود. طرح روی کنسول، معرق و کار دست است که توسط معرق کاران خوش ذوق ایرانی با این زیبایی و ظرافت طراحی شده است. همانطور که در تصویر می بینیم روی صفحه کنسول وطبقه پایینی کنسول وروی کشو معرق کار شده است .
لازم به ذکر است، امکان دارد محصولات چوبی با قیمت پایینتر شبیه این محصولات در بازار وجود داشته باشد که به جای معرق کار دست، از چاپ طرحهایی شبیه معرق اصلی استفاده شده باشد که حتما زیبایی محصولات دکوریا را نخواهد داشت، از این رو است که در توضیحات این محصولات، به کار دست بودن معرق تاکید می شود.
رنگ به کار رفته برای محصولات چوبی، بهترین نوع رنگ است و برای دوام بیشتر رنگ و نفوذ ناپذیری، بعد از رنگکاری چندین نوبت روی رنگ نهایی با پلی استر پوشیده می شود.
بهتر است برای تمیز کردن این محصول از دستمال نخی نمدار بدون شوینده های اسیدی استفاده شود.

قابل ذکر است شما مشتری عزیز می توانید برای سفارش قاب آینه مناسب با این کنسول، با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

مشخصات:
طول کنسول : 60 سانتی متر
عرض صفحه کنسول: 36 سانتی متر
ارتفاع کنسول: 80 سانتی متر

مدت زمان تحویل: 5 روز کاری

مبلغ قابل پرداخت: 0 تومان

صرفه جویی در زمان و هزینه

Save Time & Money

تحویل اکسپرس

Express Delivery

ضمانت اصالت کالا

Original

پاسخگویی 24 ساعته

24 Hour Response

زیباترین دکوراتیو چوبی، کریستال و برنز
LOADING