جزئیات محصول

PRODUCT DETAILS

میز TV جلو منحنی برنز خور معرق MT001

استفاده از یک میز تلویزیون مجلل میتواند محیط ‘تی وی روم’ شما را دگرگون کند. طراحی زیبا و کیفیتی کم نظیر را در این محصول شاهد هستید.
طرح و نقوشی که روی سطوح این میز میبینید، کار دست معرق می باشد که توسط معرق کاران با ذوق ایرانی با این زیبایی و ظرافت طراحی شده است.
میز تلویزیون معرق با توجه به سبک کلاسیک و مدل خاصی که دارد، زیبایی و اصالتی دوچندان به دکوراسیون شما می بخشد، در واقع سبک نجاری، معرق و برنز این سبک میزها برگرفته از مدلهای اروپایی مخصوصا ایتالیایی و فرانسوی است.
این محصول می تواند در آپارتمانهای بزرگ و حتی متوسط ، مورد استفاده قرار گیرد. همچنین با این میز تلویزیون می توان دیگر محصولات چوبی معرق مانند میز تلفن، بوفه، میز جلومبلی و ... با هم ست نمود.
کلاف یا چارچوب اصلی میز تلویزیون، چوب راش گرجستان است که معمولا از چوبهای خشک یک ساله استفاده می شود.
امکان دارد میز تی وی چوبی با قیمت پایینتر شبیه این محصول در بازار موجود باشد که جنس پایه ها از پی وی سی است یا به جای معرق کار دست، از چاپ طرحهایی شبیه معرق اصلی استفاده شده و یا به جای برنز از آلومینیوم یا پلاستیک استفاده می شود که حتما دوام و زیبایی محصولات دکوریا را نخواهد داشت، از این رو است که در توضیح این محصولات به تمام جزئیات اشاره می شود.
رنگ به کار رفته برای محصولات چوبی، بهترین نوع رنگ است و برای دوام بیشتر رنگ و نفوذ ناپذیری ( در اصلاح ضد آب شدن)، بعد از رنگکاری چندین نوبت روی رنگ نهایی با پلی استر پوشیده می شود.
بهتر است برای تمیز کردن این محصول از دستمال نخی نمدار بدون شوینده های اسیدی استفاده شود.

مشخصات:
طول: 155 سانتی متر
عرض: 42 سانتی متر
ارتفاع: 53 سانتی متر

مدت زمان تحویل: 5 روز کاری

مبلغ قابل پرداخت: 0 تومان

صرفه جویی در زمان و هزینه

Save Time & Money

تحویل اکسپرس

Express Delivery

ضمانت اصالت کالا

Original

پاسخگویی 24 ساعته

24 Hour Response

زیباترین دکوراتیو چوبی، کریستال و برنز
LOADING