راهنمای خریـــــــد

PURCHASEGUIDE

راهنمای خرید

PURCHASE GUIDE

وقتی که صحبت از کلاف بوفه یا ویترین یا هر محصول چوبی دیگر میشود در واقع منظور چارچوب اصلی(اسکلت) آن محصول چوبی است. کلاف ویترین و بوفه ها معمولا از جنس چوب سفید و چوب روسی است البته در برخی کارها از چوب راش هم استفاده می شود که بیشتر راش کشور گرجستان است.
معرق و نقاشی و برنز سبکهایی هستند که بر روی محصولات چوبی دکوریا کار شده است.
محصولات چوبی شامل آینه کنسول، ویترین و ... توسط نجاران ماهر ساخته می شوند.
با تلفیق هنر معرق و نقاشی و برنز بر روی محصولات چوبی زیبایی این محصولات دوچندان می شوند.
معرق کار شده روی محصولات چوبی دکوریا، معرق واقعی و کار دست معرق کاران ماهر است، منظور از معرق تکه های نازک چوب است که بعد از برشکاری با ظرافت خاصی در کنار یکدیگر توسط معرق کاران چیده می شوند و در نهایت به اشکال زیبایی که بر روی محصولات نهایی می بینیم مبدل خواهند شد.
برای محافظت معرق و روکش روی سطوح محصولات، با مواد مخصوص ضد آب و خش مثل پلی استر پوشش داده شده است. برخی نمونه های مشابه در بازار، از برچسب های معرق استفاده می کنند و همین امر باعث تفاوت قیمت معرق اصل و مدل برچسبی آن شده است. البته ظاهر مدل اصیل و برچسبی معرق ها بیانگر تفاوت آنهاست. زیبایی رنگ و طرحی که استادان معرقکار مجموعه دکوریا، روی کارهای چوبی مانند میز تی وی، کنسول، ویترین و ... کار می کنند، بسیار زیبا و چشم نواز است.

طراحی زیبای دیگری که روی محصولات چوبی دکوریا انجام می شود هنر نقاشی است.
نقاشی مناظر طبیعت، گل های رنگارنگ، چهره ها و نقاشی های سبک اروپا به دست نقاشان خوش ذوق و هنرمند ایرانی در کارگاه تولیدی دکوریا انجام می شود. روی تمام سطوح بعد از اتمام نقاشی چند نوبت با پوشش مخصوص به نام پلی استر پوشیده می شود تا رنگ نقاشی ها ثابت بمانند و صفحات ضد آب و خش باشند.

پروسه رنگ کاری محصولات چوبی به این صورت است که بعد از اتمام کار نجاری، ابتدا تمام سطح محصولات چوبی توسط پلی اورتان پوشیده خواهد شد که تمام منافذ چوب برای استحکام و عدم نفوذ پذیری چوب بسته شود. سپس مرحله زیر کار در آوردن است. سطح چوب سه نوبت بتونه و سنباده زده می شود تا کاملا صیقلی و یکدست شود. پس از مرحله رنگ کاری، سطح کار مورد نظر سه نوبت با پلی استر پوشش داده خواهد شد که رنگ کاملا ضد آب شود و هیچ نم و رطوبتی در رنگ نفوذ نکند.
فلز برنز از دیرباز، یکی از تزئینات زیبا روی کارهای دکوری منازل ایرانی بوده است. مثلا آینه شمعدان و لوستر برنز یکی از خریدهای عروس و داماد ها بوده است. البته هنوز هم از این فلز زیبا استقبال زیادی می شود. مجموعه دکوریا با سلیقه و ظرافت خاصی، قطعات شکیل برنز را روی برخی محصولات چوبی، کار کرده است. و همین موضوع باعث جلوه هر چه بیشتر و زیبایی دوچندان محصولات چوبی شده است. دکوریا از برنز خالص و مرغوب استفاده می کند تا با گذشت زمان تغییر رنگ ندهد.
یکی از اهداف مهم مجموعه دکوریا ارائه محصولات زیبا و با اصالت است. مهمترین نگرش ما در ارائه محصولات به مشتریان، رعایت صداقت و ارائه توضیحات کامل و صحیح است. ما ایمان داریم که عدم رعایت صداقت موجب از دست دادن مشتری و اعتبار خواهد شد. محصولات چوبی دکوریا کاملا ایرانی است و با هنر جوانان خوش ذوق ایرانی طراحی می شود. و البته از سبک و سیاق کشورهای مختلف اروپایی -به خصوص در نمونه محصولات کنسول و بوفه - الگو برداری می شود.
شرحی که برای محصولات کریستالی دکوریا در ذیل آن ها داده می شود دقیق و کاملا واقعی است. کریستال های کشورهای مختلف مثل چک، لهستان، آلمان، چین و ترکیه توسط کارشناسان ما تفکیک شده اند و با خاطری آسوده می توانید به توضیحات محصولات اطمینان کنید. معمولا روی کریستالهای اصلی مثل محصولات کشورهای چک، لهستان، آلمان نام برند و یا کشور تولید کننده حک شده است که از این طریق میتوان کریستال اصل از غیر اصل را تشخیص داد.
معمولا کریستالها با طلای مایع ۲۴ عیار و پلاتین دکور شده اند و برخی دیگر ساده هستند.
در قسمت توضیحات هر محصول تمام جزئیات آورده شده است.
برای ارسال محصولات کریستالی از پک های محکم و از قبل طراحی شده استفاده می شود تا با خیال راحت سرویس کریستال سفارش داده شده را درب منزل صحیح و سالم تحویل بگیرید. برای ارسال کارهای چوبی نیز از باربری های مطمئن، که در این زمینه تجربه کافی دارند استفاده می شود. تا محصول بدون هیچ آسیب و خط و خشی به مقصد برسد. بعلاوه روکش های حبابی سفارش شما را محصور می کند.
تعداد روز کاری که برای ارسال محصولات در ذیل آن نوشته شده است، شامل روزهای شنبه تا پنجشنبه است به استثنای روزهای تعطیل رسمی که در تقویم ذکر شده است.
مامور تحویل سفارش، محصول را درب اصلی منتهی به خیابان تحویل می دهد و اجازه ورود به ساختمان یا منزل مشتری را ندارد. مشتری موظف است در حضور مامور تحویل سفارش، محصول را از لحاظ فنی و ظاهر برسی کرده و فرم تحویل سفارش را امضا نماید. هر گونه اعلام مغایرت و ایراد فنی پس از امضای فرم، غیر قابل قبول می باشد. مسئولیت انتقال محصول به داخل منزل یا ساختمان به عهده خود مشتری است.
مشتریان گرامی می توانند فقط تا 24 ساعت پس از ثبت سفارش، نسبت به تغییر آن اقدام نمایند و پس از این مدت، امکان تغییر وجود ندارد. زیرا سفارش پس از 24 ساعت به چرخه تولید و آماده سازی وارد می شود. برای تغییر سفارش تا کمتر از 24 ساعت پس از ثبت سفارش با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.
مشتریان گرامی می توانند فقط تا 24 ساعت پس از ثبت سفارش، نسبت به لغو آن اقدام نمایند و پس از این مدت، امکان لغو سفارش وجود ندارد. زیرا سفارش پس از 24 ساعت به چرخه تولید و آماده سازی وارد می شود. برای لغو سفارش تا کمتر از 24 ساعت پس از ثبت سفارش با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.
با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد محصولات و تحویل آن به یکی از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر، بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و دکوریا تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش، خسارت را جبران می‌‏کند.
لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات (مثل کریستال ها) بدون هیچ تغییر نگهداری شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان ارجاع محصول را از بین خواهد برد.
سفارش آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور برای دکوریا ارسال شود. تا دکوریا در اسرع وقت به برسی و جبران آن بپردازد.
هنگام تحویل محصول، مشتری باید دقت لازم را داشته باشد تا اگر نقص یا خسارتی در آن بود از تحویل سفارش اجتناب کند و آن را برای دکوریا مرجوع کند. پس از تحویل محصول و امضای فرم تحویل توسط مشتری، امکان عودت سفارش وجود ندارد.
سفارش مرجوع شده توسط کارشناسان دکوریا، برسی می شود. در صورتی که کالا با دلایل غیر قابل قبول و خارج از ضوابط، مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، برای مشتری ارسال می‌شود. در صورت استنکاف مشتری از تحویل کالای سالم و بدون ایراد، سفارش به مدت یک ماه بصورت امانت نزد دکوریا باقی می‌ماند و با انقضای این مهلت، دکوریا در قبال محصول و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت.
مجموعه دکوریا این اطمینان را به شما می دهد که در صورت وجود هر گونه نقص و ایراد فنی یا عدم تشابه تصویر سایت با محصول ارسال شده در روز تحویل کالا، سفارش را عودت کند. قابل ذکر است به دلیل استفاده از هنر دست در طراحی کارهای چوبی و برخی کریستال ها ممکن است در برخی موارد تفاوت های بسیار جزئی مانند شکل گل های روی کنسول یا برخی طرح های معرق روی میز ها وجود داشته باشد که این جزئی از خصوصیات هنر دست انسان است. اما تفاوت های بارز مانند رنگ یا مدل و مشکلات فنی احتمالی قطعا مارا ملزم به رفع آن خواهد کرد. همچنین امضای فرم تحویل محصول توسط مشتری به معنای سلامت کامل محصول است و هر گونه اعلام نقص فنی پس از آن قابل قبول نیست و مشمول عودت کالا نخواهد شد.
در برخی شرایط نادر مانند بی ثباتی بازار ارز یا غیره، چنانچه مشتری ثبت سفارشی را انجام دهد و دکوریا امکان تامین آن محصول با قیمت اعلام شده را نداشته باشد، حق کنسل کردن سفارش را دارد و مبلغ پرداختی مشتری عودت داده خواهد شد و یا درصورت توافق برای واریز مابه التفاوت به مشتری اطلاع رسانی می شود.

به دنبال شخص خاصی هستید؟ در تماس باشید

alt
ONLINE SHOPPING
مزایای خرید اینترنتی
alt

در دنیای امروز که زمان یکی از مهمترین دغدغه های هر شخص به حساب می آید، همه به دنبال راهی آسان و البته مطمئن برای انجام امورات روزمره خود از جمله خرید هستند. خرید های اینترنتی یکی از بهترین راه های پیش رو برای جلوگیری از اتلاف زمان است. شما می توانید هر موقع از شبانه روز در حالیکه در خانه یا محل کار خود هستید با ورود به دنیای مجازی به فروشگاه های مختلف سر بزنید و با چند کلیک ساده خرید های خود را انجام دهید و بدون هزینه رفت و آمد، تحمل ترافیک و اتلاف زمان محصول دلخواه خود را درب منزل تحویل بگیرید. فروشگاه دکوریا یک فروشگاه اینترنتی لوازم دکوری منزل است که با ارائه تصاویر واقعی از ابعاد مختلف با بهترین کیفیت، یک خرید با اطمینان و دلچسب را برای شما به ارمغان می آورد.

الکساندر هاروارد
طراحی مایکروسافت